• Свеж
Brandream Quilted Перница Шамс Стандардна Големина Сет од 2 Памук Беж Paisley Декоративни Перница Опфаќа Farmhouse Постелнина

Brandream Quilted Перница Шамс Стандардна Големина Сет од 2 Памук Беж Paisley Декоративни Перница Опфаќа

DEN 455.52

Од стока
Достапно.

100% Памук.Квалитетен материјал - Перница Шарлатан 100% Памук тоа да се направи да се чувствува толку добро како што изгледа.Стандардна големина - 20" x 27", Одговара Близнак XL, Целосна, Кралицата големина Перници, Сет од 2. Пред-изми и preshrunk - Quilted перница шамс се меки и удобни за пријатна ноќен сон.100% хипоалерген и дише, не се намалат или исчезнат во студено миење.Едноставно класичен - Специјален дизајн додава стилски акцент на вашата спална соба декорација.Неутрална боја за да ги собере сите спалната соба тема.Лесно да се грижи - Машина перат во ладна, нежно циклус, собори сува ниска топлина, трајни квалитет.Згодна и функционални - Пред-изми и preshrunk; исечените со цевки; машина за миење пријателски.Оваа quilted перница шарлатан собата е направен од Цврст боја чиста Памучна ткаенина и украсени со комплексни Компјутеризирана машина quilted модели.Стилски paisley stitched вез, суптилни не големо, со додавање еден допир на елеганција на вашата спална соба дизајн.Згодна и функционални - Пред-изми и preshrunk; исечените со цевки; машина за миење пријателски.

За производот

Купувачите избираат и