• Свеж
Перница Вметнете 20 x 36 Полиестер Исполнет Стандард Капак (2 Парчиња)

Перница Вметнете 20 x 36 Полиестер Исполнет Стандард Капак (2 Парчиња)

DEN 688.08

Од стока
Достапно.

Полиестер. ????ОНА што ГОЛЕМИНАТА за ДА се КУПИ – ⚠ За ОПФАЌА 17" или помалку ние препорачуваме на ВМЕТНЕТЕ дека е 1" поголем од вашата маска, за ОПФАЌА 18"; и поголем, ние препорачуваме на ВМЕТНЕТЕ 1-2" поголема од поклопец.ПРИМЕР, 16x16 перница покрие треба да имаат 16x16 или 17x17 перница вметнете; за 22x 22 перница покрие треба да имаат 24x24 перница insert (внеси). ⚠ Се однесуваат на нашиот големината на табелата за повеќе детали.Ако сте сигурни за големината, контактирајте со нас и еден од нашите експерти ќе ви одговорат. ????МАТЕРИЈАЛИ – Нашата перница инсерти се великодушно исполнет со 100% сосема нов, висока мансарда, полиестер влакна, кои биле обработени од страна на нашите специјални машини за нивната целосна fluffiness.Надворешниот покривање се направени од издржлив не-плетени полипропилен.Секој перница е прегледан и се мери од страна на нашите производство на вработените да се обезбеди најдобар квалитет. ✔КВАЛИТЕТ – Ние ги користиме само бренд-нови високо-лофт полиестер влакна за нашите пополнување.Овој фил се обработени од страна на нашите машини да биде супер меки и меки.Ние се пресметува она што е, во нашето мислење, добра цврстина да fluffiness сооднос, така ќе заврши со вметнување дека е фирма доволно за да се биде поддршка, но сепак мека доволно за да се обезбеди мерење на удобност. ✨ МАШИНА ПЕРАТ – Сите материјали кои се користат во оваа перница вметнете се полиестер, што е синтетички влакна.Ова го прави овие инсерти лесно да се мијат во машина (млака вода на gentlest циклус).Овие перница инсерти се, исто така, фен-безбедно.Користат најниската топлина амбиент.Може да се стави некои тениски топки во фен за да се задржи на меки перници додека сушење.Може да се стави на тениски топки во внатрешноста на фен торба или чорапи за намалување на влијанијата врз внесува за време на сушење. ????????БРОДОВИ ОД БАФАЛО, ЊУЈОРК – Нашата перница влошки се направени во Северна Америка, и се испраќаат од нашите Бафало, ЊУЈОРК склад.Нашето производство на персоналот внимателно да се проверува секој вметнете пред тоа остава нашиот објект.На перници се испраќаат компресирани за да заштедите на превозот и простор за складирање.

За производот

Купувачите избираат и