• Свеж
MoonRest Круг Перница Вметнете Противалергиски Полиестер Перница Форма Stuffer - Трајни 70% Полиестер / 30% Памучна Ткаенина - за Троседот Шамс, Декоративни Перница, Перница и

MoonRest Круг Перница Вметнете Противалергиски Полиестер Перница Форма Stuffer - Трајни 70% Полиестер / 30%

DEN 374.40

Од стока
Достапно.

Машина Перат Поли/ Памук Ткаенини - Право под Перница На Спиење.Направени Со Луксузни Влакна, Наместо Хемиски Пена Повеќето Евтини Луксузни Перница во Разумна Цена.МАШИНА ПЕРАТ КРУГ ПЕРНИЦА ВМЕТНЕТЕ За употреба со сите видови на шамс поддршка за грбот, вратот и lumbar.Заврши со 5 нишка overlock бода целосно да се спречи протриване, трајни 70% полиестер / 30% памук ткаенини заштитна маска.

За производот

Купувачите избираат и