• Свеж
Ангел Пердув Крилја за Занаети, Anladia 10 Парчиња Бела Мини Ангелските Крилја,Божиќ Декорација Свадба Дневна Соба Прозорец Украсување, 6.3 x 5.1

Ангел Пердув Крилја за Занаети, Anladia 10 Парчиња Бела Мини Ангелските Крилја,Божиќ Декорација Свадба Дневна

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Погоден за лица, дома виси декорација (особено за Божиќ дрво).Широка Примена : Овие пердуви може да се користи во многу прилика, како на пример, свадба, роденден, бебе туш,уметнички проекти, домашни декорации, костим додатоци, подарок декорација, и др.Игра вашата имагинација, декорирани во различни места.Големина на(приближно) : 6.3"х5.1" ( 16 x 13cm ).Тие се направени од вистински пердуви со бел сатен закачалка.Пакет : 10 PCS Елка Пердув Виси Ангелските Крилја.Супер Симпатична Малку Крилја Ангел Пердуви за Занаети Количина : 10 peices крилја Големина : 6.3"х5.1"(16cm*13cm) Бела меки пердуви Убава и добро изградена Голема за рачно изработени ангел кукла, занает проект, ставање на партал кукли Користење на овие крилја на уметнички проект, или ставање на партал кукли.

За производот

Купувачите избираат и