• Свеж
100pcs 5-7 инчи Виолетова Боја Природни Pheasant Пердуви Крило Quill за Занаети Капи Партија Декорација Додатоци

100pcs 5-7 инчи Виолетова Боја Природни Pheasant Пердуви Крило Quill за Занаети Капи Партија Декорација Додатоци

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

Нашите Pheasant Пердуви идеален за разни DIY занает проекти, обетки, приврзоци, накит одлуки, дома или на свадба декорација, празник украси, облека и капи или маски, цветни аранжмани.Додадете забава, дизајн на различни проекти!.Вистински Пердуви се мека на допир во рака. 100% вистински природни пердуви!.Сите наши пердув предмети биле професионално се чистат и санирани користејќи висока температура варен и санирани до совршенство.Големина : прибл. 5.11-7.08/13-18cm.Поради тоа се производ на природата, тоа е тешко да се обезбеди поточни мерења.Пакетот вклучува : 100pcs x Pheasant Пердув.

За производот

Купувачите избираат и