• Свеж
MWOOT 4 Стилови Избрани Занаети Пердуви, 400Pcs Бели Пердуви, Занаети Уметност Goose Пердуви за DIY Сон Catchers, ноќта на Вештерките Костим, рачно изработени Earring, Свадба Партија,

MWOOT 4 Стилови Избрани Занаети Пердуви, 400Pcs Бели Пердуви, Занаети Уметност Goose Пердуви за DIY Сон Catchers,

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

Пакетот вклучува 400 пердувите на различни стилови за да ги задоволат вашите различни DIY потреби.Природни Пердув : Природни goose пердув со рачно изработени занаетчиски, ве молиме да се разбере може да е мала разликата во големината & форма.Лесен за користење : сува пердув труп, лесно да бидат залепени на работите.На pointy крајот не е pointy,кој е безбеден за вашите раце.На пердуви се строго одберете преку рачен преглед од пердуви и обработуваат преку висока температура.Широк апликации : Одлична за ноќта на вештерките костим оркестарот, партија маска, дама торба, шапка декорација, - карта во донесувањето одлуки, сон catchers DIY, headdress, earring занаети итн.Тоа е врз вашата имагинација и креација.MWOOT Бели Пердуви Сет за DIY Занаети Број на пердуви избор за да ги задоволат вашите различни потреби,одлична за красат облеката,косата,шапка,свадбена торта,обетки,corsage декорација & цветни аранжмани Спецификации : Материјал : пердуви Големина : 7~15cm Стилови : 4 различни стилови - 100pcs по стилови Пакет содржи : 400 x пердуви Забелешка : Тие се природни пердуви, ве молиме да се овозможи оваа големина да има грешка од 0,5-1cm.

За производот

Купувачите избираат и