• Свеж
obmwang 8pcs Избрани Бои Пердув Boas, Жени, Девојки се Облекуваат Боа, Mardi Gras Боа Костимот Партија Додаток

obmwang 8pcs Избрани Бои Пердув Boas, Жени, Девојки се Облекуваат Боа, Mardi Gras Боа Костимот Партија Додаток

DEN 623.76

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ОНА што го НАПРАВИ : Нашата obmwang Шарени Пердув Boas се направени од добар квалитет турција пердуви, природни и еко-пријателски, мирис-слободна, безбедна во употреба.ПЕРДУВ BOAS ГОЛЕМИНА : На пердув boas мерка 2м/6.6 ft во должина,што е доволно долго за возрасни носи, совршен возрасни' облека додаток.РАЗНИ СВЕТЛИ БОИ : Нашата Шарени Пердув Boas Поставите има 8 различни бои, меѓу кои се црна, бела, розова, црвена роза, сина, жолта, зелена и виолетова, 8 различни бои даваат различни можности за вашиот носи и колокација.ШИРОКА ПРИМЕНА : Нашата obmwang шарени пердув boas сет е идеален додаток за забава и прослава фустан прозорци, сценски изведби или слика пукаат фустан прозорци, итн.Не само perpect за танц перформанси, специјални настани, свадби, Mardi Gras,прослави на Божиќ партии, новогодишната партии, ноќта на Вештерките партии и слично.Исто така може да се користи за уметности и занаети проект и празник декорација, како и правење на мачка играчки,пердув венци, Божиќ украси, и така натаму.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : пакет ќе дојде со 8pcs различни бои пердув boas, добро е да се задоволат вашиот партиски потреби, додавајќи славенички и празнична допир на било која партија или настан.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Спецификација : Материјал : Турција Пердуви.Димензии : Должина : 2m/6.6 ft Боја : Црна, Бела, Црвена Роза, Розова, Езерото Сина, Зелена, Жолта и Виолетова Совршен за : Лица & Прослави, како што се танц перформанси, свадби, Mardi Gras,прослави на Божиќ партии, новогодишната партии, ноќта на Вештерките партии и други субјекти/ настани, исто Така, одлично за уметности и занаети проект и празник & фестивал декорација.Забелешка : Како и шарени boas се рачно изработени производи и изработени од природни пердуви, губење на косата, феномен е нормално.Пакетот вклучува : 8 * Пердув Boas.

За производот

Material:
Turkey Feathers.
Size:
Length
Color:
Black, White, Rose Red, Pink, Lake Blue, Green, Yellow and Purple
Perfect for:
Parties & Celebrations, such as dance performances, weddings, Mardi Gras celebrations,Christmas parties, New year’s eve parties, Halloween parties and other parties/ events :
Also great for arts crafts project and holiday & festival decoration. :
Note:
As the colorful boas are hand-made product and made of natural feathers, the hair loss phenomenon is normal. :
Package includes:
8 * Feather Boas :

Купувачите избираат и