• Свеж
Адвокат Ѓердан - Персоналните Почетна & Birthstone - Судија Ѓердан - Ваги за Правда Накит за Жените

Адвокат Ѓердан - Персоналните Почетна & Birthstone - Судија Ѓердан - Ваги за Правда Накит за Жените

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

Сите наши производи се доведе слободни, никел слободни, и противалергиски.Овој кориснички Скали за Правда ѓердан е персоналните со (3/8") првична диск и (6mm) Сваровски birthstone на вашиот избор!Совршен подарок за секој закон студент!На ѓердан доаѓа уредно спакувани во внатрешноста на подарок кутија. ____________________________________________________ ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : * Скали за Правда Шарм * 3/8" Персоналните Нерѓосувачки Челик Почетната Буква * Персоналните Сваровски Birthstone * Сребро Синџир ____________________________________________________ ПРОИЗВОДСТВО на ВРЕМЕ : СИТЕ налози брод во 1 работен ден!.

За производот

Купувачите избираат и