• Свеж
Sterling Silver Слон Ѓердан Кристал Слон Pendant Слон Накит Подароци за Жени, Девојки

Sterling Silver Слон Ѓердан Кристал Слон Pendant Слон Накит Подароци за Жени, Девојки

DEN 911.76

Од стока
Достапно.

【Услуга】 : Ако имате било каков проблем на слон подарок, ве молиме да бидат слободни да контакт.Чистење и носи сребрен накит редовно ќе им помогне го задржи својот сјај.Ние сме посветени да им обезбеди на клиентите со вредност за пари производи и внимателен искрена служба, уште од своето основање има се покажа извонреден бренд на атрибути за неговиот квалитет,стилски и уникатен дизајн, врвен процесот на производство.Сите заедно, MEIDERBO инсистираат да исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен накит работи.Слон накит е генерално се смета да се донесе среќа на човек кој носи тоа, и е добар подарок за сакаат некој со среќа.Да се задржи вашата фунта сребрен накит од tarnishing кога не се носи,чувајте ги завитка во мека крпа и се става во zip заклучување пластична кеса.Слоновите подароци за жените може да ви обезбеди со нежен и разноврсна се погледне за било која сезона, и лесно да се додава елеганција, личност, и благодатта на било кој од вашата облека.MEIDERBO НАКИТ компанија основана во 2006 година,главно се ангажирани во сите видови на златен накит, 925 фунта сребрен накит, скапоцени камења и други додатоци дизајн, производство, продажба на мало и големо на бизнис. 【Големина】 : Sterling silver слон ѓердан Големина : 20.Да се чува далеку од пот, кајгана и сите други хемикалии. 【Пакет】 : Слон накит за жените доаѓа со подарок кутија,како совршен Роденден, Годишнина, Денот на Вљубените, Божиќ, Дипломирањето Подароци за сопруга,девојка,пријатели,ќерка,мајка,жени,девојки.Ако сакате да ја претстави подароци за жени, девојки, пријател, сопруга, мајка, ќерка, баба, овој слон Ѓердан ќе биде најдобар избор!.【Дизајн】 : Слон подароци-Слон го симболизира среќа, цврстина, стабилност и мудрост.Сите заедно, MEIDERBO инсистираат да исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен накит работи.Ние ќе се потрудиме да ви помогне.Тоа е едноставен и убава слоновите за жените, кои ќе ги задоволи сите ваши дневни и специјални прилики!Тие доаѓаат во убаво спакуван подарок кутија, подготвени за да ги импресионираат и заслепуваат без разлика што!Ако сакате да ја претстави подароци за жени, девојки, пријател, сопруга, мајка, ќерка, баба, овој слон Ѓердан ќе биде најдобар избор!.

За производот

Купувачите избираат и