• Свеж
Корне Коњ Кафе, Ја Ослободат Газ, Темно Печено, Целиот Грав, Сертифицирани Органски, Fairtrade, Кошер Кафе, 2.2 Lb, 35.2 Унца

Корне Коњ Кафе, Ја Ослободат Газ, Темно Печено, Целиот Грав, Сертифицирани Органски, Fairtrade, Кошер Кафе,

DEN 719.76

Од стока
Достапно.

Алерген Информации : Орев Слободни.Слатка, smoky, смели.Ако има нешто вреди да се прави, ние мислиме дека тоа е вреди да се прави одлично.Оваа извонредна комбинација на грав е духот на Корне Коњ Кафе, и храбар покана да се разбудам и да ја ослободат газ со нас.

За производот

Купувачите избираат и