• Свеж
Назад кон иднината Силикони Dab Восок Nonstick Печење Мат

Назад кон иднината Силикони Dab Восок Nonstick Печење Мат

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Големина : 12"x8.5".Оригинален Дизајн со Dab City.Platinum Излечи Медицински Одделение Силиконски.Микробранова и топла плоча безбедно материјал топлина се шири рамномерно кога се користи за purging.Топлина отпорни на 500 F.Не стап површина.Ако моите пресметки се точни, кога ова бебе хитови 88 километри на час..ти си gonna видите некои сериозни sh$t.

За производот

Купувачите избираат и