• Свеж
Амазон Основите Силикони, Не-Стап, Храна Безбедно Печење Мат - Пакување од 2

Амазон Основите Силикони, Не-Стап, Храна Безбедно Печење Мат - Пакување од 2

DEN 1334.40

Од стока
Достапно.

2 не-стап силикони печење душеци за лесен и погоден за печење, пржење и храна првично училиште.Nonstick силикони изданија храна, без потреба за маснотии, готвење спрејови, или пергамент хартија.Се става плехот во рерна безбедно до 480 степени Ф Одговара на половина-лист големина тави; лесно да се чисти со сапун и топла вода.Секој печење мат мерки околу само 11,6 x 16.5 инчи (Lx W).Опис на производот Основите Силикони, Не-Стап, Храна Безбедно Печење Мат - Pack 2 Од Производителот Основи.

За производот

Купувачите избираат и