• Свеж
YUPVM 100 КОМПЈУТЕРИ карирани достав бонбони кошница лагер Храна Заврши Трудови, Масти Отвратителен, Сендвич Бургер Пакување, Црвена и Бела боја

YUPVM 100 КОМПЈУТЕРИ карирани достав бонбони кошница лагер Храна Заврши Трудови, Масти Отвратителен, Сендвич

DEN 281.28

Од стока
Достапно.

Достав заврши листови се веќе совршена големина и лесно да се користи како сендвич хартија, пикник placemats или храна кошница облоги.Масти кои се отпорни и водоотпорен.Хамбургер хартија направени од храна-компатибилен материјал е безбедна и.Дополнуваат било готвач или партија, давајќи свечена изглед кој ќе ги импресионира вашите гости.Цена-ефикасен начин да се спакуваат сендвичи премногу да се вклопи во стандарден сендвич торба.Додавање на храна контејнер или користејќи плоча прави чистење, лесно и ќе мора помалку садови за миење.Додадете малку повеќе за вашиот следен оброк со користење на овие црвени и бели селектирани кошница облоги и сендвич обвива.Овие празнична трудови се хигиенски, маснотии отпорни и овозможи лесно чистење и дополнување речиси во секој оброк.YUPVM 100 КОМПЈУТЕРИ карирани достав бонбони кошница лагер Храна Заврши Трудови, Масти Отвратителен, Сендвич Бургер Пакување, Црвена и White Color : црвена и бела боја.Материјал : храна paper Size : околу 28 x 26 cm / 11 x 10.2 инчи.Пакет содржина : 100 КОМПЈУТЕРИ * карирани пакување на храна papers Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Купувачите избираат и