• Свеж
Виктор 15706 Стандард Функција Калкулатор

Виктор 15706 Стандард Функција Калкулатор

DEN 2061.60

Од стока
Достапно.

14-цифрениот флуоресцентни екранот за поголем бизнис пресметки.Ја пресметува инвестиции вредности и се пресметува кредит плаќања.Две клучни данок функција за автоматско додавање на две различни даноци за продажба вкупно. 14-цифрениот флуоресцентни екранот за поголем бизнис пресметки.Ја пресметува инвестиции вредности и се пресметува кредит плаќања.Две клучни данок функција за автоматско додавање на две различни даноци за продажба вкупно.Clock/calendar функција прикажува и отпечатоци time или date.

За производот

Купувачите избираат и