• Свеж
SPIPHY Соларни Божиќ Украси Отворено, Водоотпорен Снешко Дедо Божиќ Пат Светла, Метал Градина Удели Светла за Двор Тревник Пат Божиќ Гробишта Декорација

SPIPHY Соларни Божиќ Украси Отворено, Водоотпорен Снешко Дедо Божиќ Пат Светла, Метал Градина Удели Светла за

DEN 695.52

Од стока
Достапно.

【Уникатен Божиќ Дизајн】Убава кристал снегулка дизајн и убава боја направена, со бели LED светло.Кога ноќта доаѓа, соларни снегулка светлина блесна топла светлина, се донесе еден допир на топлина за ладна зима и додадете ја вашата градина повеќе Божиќ атмосфера. 【Премиум Квалитет】сончевиот Божиќ двор влоговите се направени од цврсти пластични и метални со анти- ' рѓа боја, долго-траен .На соларен панел на нашиот Божиќ градина удел светлина е водоотпорен, дури и во топло, дожд, студ, снег и мраз, не мора да се грижите дека ќе рѓа или исклучување. 【Соларен Погон】надградена соларни панели се конвертира сончевата светлина во електрична енергија побрзо и поефикасно.На соларен погон Божиќ украси, автоматски се полни во текот на денот и исклучува автоматски кога темнината, ќе го осветлите вашата градина и пат. 【Лесно да се Инсталира】Само завртка секој дел во пакет заедно, тогаш plug сончевиот Божиќ пат светла во почвата и да се сврти на копчето назад на соларен панел, се стави на соларен панел кон кон сонцето, тоа ќе ви даде топла светлина во текот на ноќта Божиќ. 【Најдобри Божиќ Подарок】Божиќ соларни двор светла се голем празник украс за Божиќ, Празници, партии украси, многу погодна за тревник, дворот, двор, пат, патеката, пред дворот декорација.Божиќ соларен погон градина lightscan се идеален подарок за вашите пријатели, семејство и соседи.ИМАЈТЕ на ум : Постои ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ на задната страна на соларен панел, ве молиме вклучете се префрлате за прв пат користите.SHIPHY Божиќ соларни градинарски удел светла симпатична метал изглед го прави да падне во љубов на прв поглед!.Тие ќе бидат забава прилог на вашиот зимски украсите, кои можат да создадат поканува и intimte атмосфера. - Соларни Божиќ градина светла за да се подобрат вашата градина/ дворот, или гробот. - Лесен за инсталирање, соларни удел светла не бараат жици, само да се претвори во светлина switch. -IP44 Водоотпорни, соларен панел и snowfake светлина се водоотпорен. - Можете да ги инсталирате Божиќ отворено украси било каде и да се движат слободно да се задржи вашата градина свежи и разновидна.

За производот

Купувачите избираат и