• Свеж
adidas Оригинали Младата Ѕвезда Патики, бела/Бела/Core Бела, 6.5 К

adidas Оригинали Младата Ѕвезда Патики, бела/Бела/Core Бела, 6.5 К

DEN 792.00

Од стока
Достапно.

100% Гума.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Години' adidas Superstar чевли со голема историја.Кожени горни е мека и издржливи.Еластична laces за лесно и исклучување.Уживајте во удобноста и ефикасноста на Ortho Lite sockliner.Adifit должина-мерење insole да се обезбеди точна одговара.Овие години' чевли покажат истите класични линии од кога оригиналниот првиот хит на дрвени предмети.Тие се направени од мека, еластична кожа.На гума школка пети и буци гума cupsole останеме верни на автентични adidas Superstar патики стил.

За производот

Купувачите избираат и