• Свеж
Paluani Pandoro ди Верона, 750g, италијански Увоз

Paluani Pandoro ди Верона, 750g, италијански Увоз

DEN 647.76

Од стока
Достапно.

Направен во Северниот дел на италијанскиот град Верона, нашите Paluani Pandoro е автентичен италијански искушение.Pandoro, или "пан de oro" се преведува како "златна леб".Тоа беше уште ужива од страна на nobles!Користете вклучени шеќер во прав пакет на прашина торта лесно пред да ужива со своите сакани оваа сезона.Произведено во Италија. 750g.

За производот

Купувачите избираат и