• Свеж
BONZER Burlap Лен Чиста Завеси за Дневна Соба - Grommet Врвот Чиста Drapes 84 инчи Должина на Светлината Филтрирање Voile Прозорец Завеса за Спалната соба, Сет од 2 Панели (54 х 84 Инчен

BONZER Burlap Лен Чиста Завеси за Дневна Соба - Grommet Врвот Чиста Drapes 84 инчи Должина на Светлината Филтрирање

DEN 719.76

Од стока
Достапно.

Лен,burlap.ОНА ШТО Е ВО ПАКЕТ?Секој пакет вклучува 2 Белгискиот лен чиста завеси.Секоја чиста завеса мерки 54-инчен ширина од страна на 84-инчен должина и заврши со 1.6 инчен дијаметар дека добро се вклопува со стандардни завеса прачки, што ги прави лесно да се инсталира и да се движат по пол.ПРЕМИУМ ЛЕН ИЗГЛЕДА ЧИСТА ТКАЕНИНА : BONZER чиста завеси се направена од 100% полиестер платно во заверен СТАНДАРД 100 од OEKO TEX фабрика.Премиум чиста drapes направени од лен изгледа ткаенина и повеќе романтика и елеганција на вашиот ентериер.СВЕТЛИНАТА на ФИЛТРИРАЊЕ И ПРИВАТНОСТА на РАМНОТЕЖА : Оваа чиста завеса ќе ви овозможи дневна светлина преку ткаат убави, но исчезнат на отсјај на светлина, која не само што ќе обезбеди точно светлина, но исто така и биланс на вашиот приватност.ЗАТВОРЕН МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Bonzer лен чиста завеси се совршени за затворен простор како дневна соба, спална соба и повеќе.Нашите завеси не само што може да го ублажи амбиент на собата, но, исто така, ги красат вашата соба со повеќе елегантен и удобен изглед.ГРИЖА Е ЕДНОСТАВНА : Трајни чиста странични панели се машина перат во нежни циклус и ладна вода.Не кајгана.Собори сува ниска и кул iron како што е потребно.Големина : 54 х 84 инчен | Боја : Сребро.

За производот

Купувачите избираат и