• Свеж
BONZER Пом Пом Бела Чиста Завеси за Детска Спална соба Grommet Полу-Чиста Voile Прозорец Завеса за бебе соба Соба, Светло Сива, 52 х 84 Инчен, Сет од 2 Панели

BONZER Пом Пом Бела Чиста Завеси за Детска Спална соба Grommet Полу-Чиста Voile Прозорец Завеса за бебе соба

DEN 719.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 2 панели по пакет и секој панел мерки 52 инчи ширина ( вкупна ширина 104 инчи ) и 84 инчи lenth.Grommet топ дизајн во 1.6-инчен внатрешен дијаметар одговара на повеќето од завесата прачки.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Soild чиста завеси украсени со пом пом дизајн се повеќе intersting во потрага потоа обичен sheers.За разлика од обичните sheers, симпатична пом пом прави завеси повеќе обвиткан и естетски.ПРИВАТНОСТ ПОЛУ ЧИСТА - Bonzer полу чиста завеси намалување на отсјај и филтер природна светлина тече во својата соба, создавајќи една топла и мека амбиент додека сеуште обезбедување на добро ниво на приватност.СЛУЖИ ДОБРО : Тоа е идеално погоден за секоја соба во вашиот дом, особено на вашите деца или расадник соба, која донесе доволно романса во вашата соба.ЛЕСНО е ГРИЖА - Лесна за одржување и машина перат.Брз пеглање или чистење со пареа, машина перат & сушење кога е потребно.Големина : 52 х 84 инчен | Боја : Светло Сиво.

За производот

Купувачите избираат и