• Свеж
Внатрешни Работи Трендови 2 Парче Целосно Stitched Чиста Voile Прозорец Панел Завеса Drape Сет (84 Долго, Црвена)

Внатрешни Работи Трендови 2 Парче Целосно Stitched Чиста Voile Прозорец Панел Завеса Drape Сет (84 Долго, Црвена)

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Вклучува 2 Чиста Панели.Секој Панел има Ширина од 54".Достапно во 5 Должина Големини да се Приспособат на Повеќето Windows : 63", 84", 95", 108" и 120".Прозорецот Панели имаат 1.5 инчен Род Џеб за Лесно Виси.Достапни во Многу Убави Бои за да Изберете Од. 100% Полиестер.Машина перат за лесно се грижи.Големина : 84 во (Долго) | Боја : Црвена.

За производот

Купувачите избираат и