• Свеж
Chanasya Везени Беж Крем Зелена Чиста Завеса 2 Панели Поставени Ботанички Флорални Лист Шема Текстура Drapes со Прачка Џеб - за Спалната соба, Кујна Прозорец Вратата Патио

Chanasya Везени Беж Крем Зелена Чиста Завеса 2 Панели Поставени Ботанички Флорални Лист Шема Текстура Drapes

DEN 839.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.ПОВИК СЕПАК ЕЛЕГАНТЕН : Нашата чиста текстура везени завеси додадете мека и елегантен изглед за секој простор во вашиот дом.Со нашиот спектар на бои да се меша и се поклопува со сите внатрешни стил, можете лесно може да го најдете совршениот изглед за вашиот дом или канцеларија.ЧИСТА СВЕТЛИНА ФИЛТРИРАЊЕ : Овие полу-транспарентно чиста завеси се совршени дели за делумно дозволувајќи им на природна светлина да се создаде релаксирачки амбиент и се погледне во вашиот целокупната соба додека обезбедување на приватноста.ЛЕСНО ВИСИ : Секој поединец панел функции род џебови мерење 3 инчен внатрешен дијаметар, со цел да се вклопи во повеќето завеса прачки.ГОЛЕМИНА на & МАТЕРИЈАЛ : Овој пакет вклучува збир на две странични панели, секој мерење 52 W x 84 L Инчи.Изработени од 100% Полиестер трајни квалитет на ткаенина.ЛЕСНО НЕГА : Машина мие со ЛАДНА вода, СОБОРИ сува.Брз пеглање или пареа чисти како што е потребно.

За производот

Купувачите избираат и