• Свеж
Топ Финел Бела Чиста Завеси 84 Инчи Долго Сина Везени Дијамант Grommet Прозорец Завеси за Дневна Соба, Спална соба, 2 Панели

Топ Финел Бела Чиста Завеси 84 Инчи Долго Сина Везени Дијамант Grommet Прозорец Завеси за Дневна Соба, Спална

DEN 1175.76

Од стока
Достапно.

Големина на & Grommets : Два панели по пакет.Секој панел завеса мерки 54 инчен x 84 инчен со 8 сребро grommets( внатрешен дијаметар е 1.60").Faux Лен Завеси : Чиста прозорец завеса е направен од 100% висококвалитетен полиестер со посебен процес што го прави ткаенина се чувствуваат како лен, која е отпорна на кинење и обвиткан добро.Чиста Завеси : Светлина, може да се добие преку завеси и олеснат до просторијата додека се задржи малку приватност.Бела чиста завеси може да биде обесен со затемнување завеси за богат изглед.Дијамант Вез : Исклучителна дијамант вез на бела чиста завеси може да додадете прилично мек и природен изглед на вашиот windows.Погодна за спалната соба, дневна соба и кујна.Грижа Инструкции : Завеси машина се мие со ладна вода, Нежно циклус, хлор, Собори сува.

За производот

Купувачите избираат и