• Свеж
HLC.МЕНЕ Бела Чиста Voile Прозорецот Третман Род Џеб Странични Панели за Кујна, Спална соба и Дневна Соба (54 х 84 инчи Долго, Сет од 2)

HLC.МЕНЕ Бела Чиста Voile Прозорецот Третман Род Џеб Странични Панели за Кујна, Спална соба и Дневна Соба (54

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Чиста Voile прозорец третмани изгледаат одлично во секој стил на дом, било да е тоа традиционално или модерно farmhouse, нуди лесен, грациозен чувство дека омекнува амбиент на собата.Додадете pop на солидна боја помеѓу везени завеси за вашата дневна соба, или да ги користат само за еден допир на елегантен едноставност.Ќе го сакам начинот на кој овие лесни, billowy панели се погледне дува во нежна лето бриз.Големина : Секој панел мерки 54" инчен Широк x 84" инчи Долго. (Вкупно две (2) таблите - 108" инчен Широк x 84" инчи Долг).Грижа Инструкции : Машина за миење ладно, Нежни Циклус.Користете само не-хлор.Кајгана како што е потребно.Собори Сува Ниска.Пегла на најниско поставување колку што е потребно.Род Џеб вметнете може да собере до 1,5" инчен род.

За производот

Купувачите избираат и