• Свеж
Fitable Божиќ Чиста Завеси за Дневна Соба Карирани Дрво Божиќ Кујната Чиста Завеси, Божиќ Украси Црвено Бели Чиста Завеси за Спалната соба Прозорец Drapes 52x84 инчен

Fitable Божиќ Чиста Завеси за Дневна Соба Карирани Дрво Божиќ Кујната Чиста Завеси, Божиќ Украси Црвено Бели

DEN 599.76

Од стока
Достапно.

2 СТРАНИЧНИ ПАНЕЛИ ПО ПАКЕТ:Секој сет содржи 2 Божиќ чиста завеси и секој прозорец drape со 8 елегантен сребро метал grommets со 1.6-инчен внатрешен дијаметар, и секој прозорец drape мерки 52-инчен ширина од страна на 84-инчен должина.се вклопуваат добро со стандардни или декоративни завеса прачки, што го прави завеси лесно да се инсталира и слајд.ЗАВЕСИ МАТЕРИЈАЛ : Овие чиста панели ќе ви овозможи дневна светлина преку ткаат убави, но исчезнат на отсјај на светлина, која не само што ќе обезбеди точно светлина во вашата соба, но, исто така, биланс на вашата приватност.БОЖИЌ ЧИСТА ЗАВЕСИ ДИЗАЈН : Ова дрво, карирани божиќ чиста завеси со дрво карирани печатени во бела црвена зелена бои за да создаде опуштена и домот, зима изглед.Оваа завеси симболизираат сите зимската сезона да го декорирате вашиот дом.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие Божиќ чиста завеси се облекуваат вашиот завеса во секојдневна употреба или Божиќ одмор, тоа е сигурно да додадете забава и празнична допир.Совршен за вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, Кујна, трпезарија.ЛЕСНО НЕГА : Машина перат, сува на ниска температура, да ги отстраните пред целосно да се исуши за намалување на брчки; употреба по пеглање на формални прилики (се препорачува).

За производот

Купувачите избираат и