• Свеж
Во секое време во Бела Чипка Чиста Странични Панели за Дневна Соба во Домот Прозорецот Третман Поставува Светлината Филтрирање Проѕирен драпериите настануваат за

Во секое време во Бела Чипка Чиста Странични Панели за Дневна Соба во Домот Прозорецот Третман Поставува Светлината

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНА】 : Висок квалитет 100% Полиестер платно, со врвот отпорност на абење на секојдневна употреба.Достапно во 3 големини и во 4 бои за да одговара на вашата соба декорација!. 【ПОДГОТВЕНИ НАПРАВЕНИ】 : се Продаваат како парови, секој пакет содржи 2 панели на цветни чипка чиста завеси.Големина вклучуваат:55" W x 63" L/55" W x 84" L/55" W x 95" Л. 【Grommet Изградба】 Секоја чиста завеса има 8 метал grommets на врвот.Секој grommet внатрешен дијаметар е 1.6 инчи, може да се спореди со повеќето прачки.Лесно да се откажам, и слајд непречено. 【За Заштита на приватноста на】Уживаат во приватен дом време со овие чипка чиста завеси.Додека традиционалните солидна боја чиста биде премногу изложена за одржување на приватноста, овие чипка панели дојде со својот нежен цвет везови, не само што се добри за декорација, но исто така и со мека и нејасен визија за изолација и обезбедување на сигурен приватност. 【ИНСТРУКЦИИ ЗА ГРИЖИ】 : Лесно се мие во машина ладно на нежна циклус со мрежа торба.Не кајгана.Можете да се постават рамни или обеси во сонцето.Собори сува ниски кога е потребно.Модел : Гроздобер Зголеми Флорални.Боја : Бела,розова,сива,виолетова.Насловот Тип : Grommet.Пакетот вклучува : 2 панели бела чипка завеси.Fuctions : Филтер Светлина,Заштита На Приватноста.Достапни должини : 55x63inch, 55x84inch, 55x95inch.

За производот

Купувачите избираат и