• Свеж
KOUFALL Grommet Две Тон Ombre Чиста Завеси-Зелена и Розова-52x63

KOUFALL Grommet Две Тон Ombre Чиста Завеси-Зелена и Розова-52x63

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

OMBRE ДИЗАЈН:Овие чиста панели има две-тон ombre дизајн за око-фаќање на изглед.Инспирирани од класичната комбинација на бои или природна боја шема дипломирал-крварење од една боја во друга.Сигурно додавање на realexed и менито што се чувствуваат до вашиот дом.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : Совршен дома декор за дневна соба,трпезарија,спална соба,забава,свадба backdrops или дури и отворено хотел канцеларија.Подготвени се направени за да одговараат на вашите затемнување завеси,затемнување завеси,кадифени завеси,завеса valances,ролетни или било кој прозорец третман.СПЕЦИЈАЛНИ ТКАЕНИНИ : Направен од 100% Linenette трајни премиум faux лен полиестер ткаенини.Нуди поголема приватност во споредба со нормален транспарентен sheers додека сеуште им се овозможи природен светлина што доаѓа throgh.ФАБРИКА-ДИРЕКТНА НАБАВКА : Години за снабдување на познатиот DIY продавници трговија на мало или супермаркети обезбедува контрола на квалитетот, покрај facrtory директни предности.Се фокусира на услугата надвор квалитет.Продавница со доверба.ПАКЕТ и ЛЕСНО ЗАШТИТА : се Продаваат како 2 странични панели поставени.Помалку брчки и минимално намалување.8 grommet секој панел.Машина за миење ладно.Хлор.Собори сува.Кул железо.Вратите вашиот објект во секое време, ако не сте целосно задоволни.Големина : 52x63 | Боја : Зелена и Розова боја.

За производот

Купувачите избираат и