• Свеж
Цветни Везови Чиста Завеси Бела 45 Инчен Должина, Гроздобер Род Џеб Voile Drapes за Дневна Соба, Спална соба, Прозорец Третмани Полу Чупка Странични Панели за Вила, Салон, ?

Цветни Везови Чиста Завеси Бела 45 Инчен Должина, Гроздобер Род Џеб Voile Drapes за Дневна Соба, Спална соба,

DEN 551.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Увезени. ☀ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ.Луксузен 100% полиестер voile ткаенина.Ние се познати по својата издржливост & контрола на квалитетот. ☀ГОЛЕМИНИ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО СЕКОЈА ПОТРЕБА.Вез Чиста Прозорец Странични Панели мерка 52" широк и се достапни во должини од 45",63", 84", 95". ☀НА ВИСТИНСКИОТ БАЛАНС НА ПРИВАТНОСТА И СВЕТЛИНА.Умно дозволувајќи им на природна светлина тече во својата соба, додека сеуште обезбедување на приватноста.Чиста странични панели се задржи вашата простори светла и весела без да се грижиш за видливост од надвор. ☀УБАВ ДИЗАЈН.Направи прилично мек и природен изглед на вашиот windows, им даде на вашиот внатрешни простори мека, свежа, елегантен изглед со ставање копии на нашата чиста панели насекаде во вашиот дом. ☀ВЕЗОВИ ЧИСТА ЗАВЕСИ СЕ ЛЕСНО ДА СЕ ГРИЖИ.Машина за миење ладно, нежни циклус, собори сува ниска, светлина железо ако е потребно.Наутро сонцето сјаеше преку нашите стакло и осветлена нашата соба.МИСТИК ДОМА завеси светлина филтрирање на сјајот на сонцето и да направи собата изгледа помек.Оваа везени чиста завеси со флорални моделот ќе ви помогне да се регулира светлина во текот на денот, светлосни зраци низ исправената завеси отворање го осветлуваат соба.Карактеристики На Производот : . 1.Материјал : Луксузни 100% полиестер voile ткаенина. 2.Бои Опција : Бела. 3.Пакетот Вклучува : 2 панели во секој пакет.Секој пакет содржи две чиста панели. 4.Прилики : Home/ дневната соба/ Спалната соба/Детска соба/ Двор/ Патио/ Салон/ Лизгачки врата/ Вила. - Главно направени со високо-одделение voile ткаенина, класични и рафинирање дизајн. - Го трансформира изгледот на вашата внатрешни простори со ставање копии на нашата чиста панели. - Трајни Завеси!Ние се познати по својата издржливост & контрола на квалитетот.

За производот

Купувачите избираат и