• Свеж
Chanasya Taupe Чиста Завеси - Лист Текстура Voile Завеса за Дневна Соба, Спална соба, Кујна Windows - Светло Филтрирање Ботанички Оркестарот Прозорец Drapes со Прачка Џеб - 96 Инчи До?

Chanasya Taupe Чиста Завеси - Лист Текстура Voile Завеса за Дневна Соба, Спална соба, Кујна Windows - Светло

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.ПОВИК СЕПАК ЕЛЕГАНТЕН : Нашата чиста текстура завеси додадете мека и елегантен изглед за секој простор во вашиот дом.Со нашиот широк спектар на бои да се меша и се поклопува со сите внатрешни стил, можете лесно може да го најдете совршениот изглед за вашиот дом или канцеларија.ЧИСТА СВЕТЛИНА ФИЛТРИРАЊЕ : Овие полу-транспарентно чиста завеси се совршени дели или делумно, дозволувајќи им на природна светлина за да создаде опуштена атмосфера и се погледне во вашиот целокупната соба додека обезбедување на приватноста.ЛЕСНО ВИСИ : Секој поединец панел функции род џебови мерење 3 инчен внатрешен дијаметар што одговара на повеќето завеса прачки.ГОЛЕМИНА на & МАТЕРИЈАЛ : Овој пакет вклучува збир на две странични панели, секој мерење 52 W x 96 L инчи.Изработени од 100% Полиестер трајни квалитет на ткаенина.ЛЕСНО НЕГА : Машина мие со ЛАДНА вода, СОБОРИ сува.Брз пеглање или пареа чисти како што е потребно.

За производот

Купувачите избираат и