• Свеж
ELKCA Везени Чиста Завеси со Монистра за Спалната соба Прозорец Tulle Завеса за Дневна Соба,52inchX84inch,Grommet Врвот,2 Панели

ELKCA Везени Чиста Завеси со Монистра за Спалната соба Прозорец Tulle Завеса за Дневна Соба,52inchX84inch,Grommet

DEN 647.76

Од стока
Достапно.

❤Материјал : Луксузни транспарентен чиста ткаенина со елегантен везени шема.Без обвивка. ❤Големина : Сет од 2 Панели,секој панел големина 52" широк од 84" долго.Одговара Род Големина : до 1,5" Дијаметар. ❤Убав Дизајн : Ако треба и двете странични и чиста завеса, можете да нарачате и од нив.Тие се продаваат одделно. ❤Убав Дизајн : Додадете луксузни бисери на дното, направи tulle повеќе домот и убави. ❤Лесно Нега : Железната завеса во ниска топлина да се отстрани навремено од пакување.Машина мие со ладна вода.Собори сува.Боја : Чиста Со Монистра-damask | Големина : 52"W x 84"L 2 Панели.

За производот

Купувачите избираат и