• Свеж
Treatmentex Бела и Сива Завеси за Спалната соба 84 Должина Полу-Чиста Печати Лист Завеси за Дневна Соба Windows, Grommet Врвот, Pack 2

Treatmentex Бела и Сива Завеси за Спалната соба 84 Должина Полу-Чиста Печати Лист Завеси за Дневна Соба Windows,

DEN 791.76

Од стока
Достапно.

Покрај тоа, нашите лист странични панели се ecofriendly и безбедно за луѓето со новата технологија на печатење.Совршени за дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, farmhouse, студио, Детска Соба.Освежете го вашиот простори со печатење завеси кои ги зајакне вашите домови стил со природен амбиент.БЕЗВРЕМЕНСКИ УМЕТНИК ДИЗАЈН.ПРИДОБИВКИТЕ & ПЕРФОРМАНСИ.Нека не се карактеристични драпериите повлечете вашата соба надолу.Измијте Одделно.Суптилни лен текстура позадина додава визуелни интерес, направи модерно и скапо.Овие прозорецот третман множества се сите подготвени да ја спушти слушалката веднаш.Машина перат.Жив и елегантен, совршен украс за вашата дневна соба, спална соба, трпезарија и било затворен простор на вашиот дом.Појавување на кујната valance и групи се на располагање премногу.❦врвен Квалитет : Крстот Ткаат Лен Текстура Изгледа Полу-чиста, Не Гледам преку Прозорецот Завеса Ткаенина.Мека сива и бела печати завеси ќе одговараат совршено со широк спектар на почетниот стилови.Дарежлив 104" ширина за правилно се погледне и полнота.Бел лист против неутрален сива дизајн додава свежа акцент и да се создаде природен елегантен изглед за вашиот дом.Сите над бел лист мотив.За дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, студио.Drape во облик со трајни навремено слободни материјал.Тие сигурно ќе се создаде тропски амбиент и liven до вашиот дом décor со елеганција и класа. 63", 84", 95" достапни.Богата текстура изгледа полу-sheers подобрување на приватноста, но сепак овозможува некои природна светлина во.Дарежлив 55" ширина на секој панел обезбедува дополнителни покриеност и fullness Drape во облик со трајни навремено слободни материјал.Навремено Слободно и лесно да се откажам.Бел лист против неутрален сива дизајн додава свежа акцент и да се создаде природен елегантен изглед за вашата home The суптилни лен текстура позадина додава визуелни интерес, направи модерен и expensive Rich текстура изгледа полу-sheers подобрување на приватноста, но сепак овозможува некои природна светлина во.Брз железо или пареа чистење на ниска температура поставувања.Собори сува ниска.Се чувствуваат слободни да не контактирате за било производ проблем, ние сигурно ќе одговори во рок од 12 часа.Издржливи 100% Полиестер. ❦ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ : Со голема издржливост полиестер ткаенини овие печатење странични панели се машина мие со ладна вода. 5 Боја опции.Одликувајќи се убави суптилни текстура позадина ткаенина, печатени полу чиста завеси, исто така, создава приватност во вашиот дом но се уште им овозможува природна светлина во.Дарежлив 55" ширина на секој панел обезбедува дополнителни покриеност и полнота.Печати Полу-Чиста лист Завеси.Полу-чиста завеса drapes. 8 sliver метал grommets врвот на прозорецот завеси за лесно виси, отворање и затворање.

За производот

Купувачите избираат и