• Свеж
Јаглен Сива Чиста Завеси 63 Инчен Должина за Спална соба 2 Панели Faux Лен Домот Чиста Прозорец Drapes Род Џеб Сива Полу Чиста Завеси за Момчиња Соба Windows 52 X 63 Инчи Долг

Јаглен Сива Чиста Завеси 63 Инчен Должина за Спална соба 2 Панели Faux Лен Домот Чиста Прозорец Drapes Род Џеб

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

Полу Чиста Faux Лен Ткаенини.Увезени.Стил : Овие ткаенина се faux лен текстура.нашите завеси се лесни и brerthable ткаенина,чиста завеси може да оркестарот вашиот дом со елегантна,удобно и луксузни атмосфера.Увезени,изработени од 100% полиестер,да се балансираат на сончева светлина и да се заштити вашата приватност.Големина и Боја : се Продаваат како 2 панели завесите во собата.На faux лен чиста завеса големина е 52 WX63 L.Ако ви требаат повеќе големината на вашиот дом,имаме 52 WX45 L,52 WX72 L,52 WX84 L,52 WX95 L.Исто така, постојат многу бои за да го изберете, како што се браун,небо сина,светло розева боја,сенф жолта,жалфија зелена,црвена,виолетова,слонова коска,сина и бела.Ако ви требаат повеќе производи, вие може да оди во ДОЖДОТ ГРАД продавница.Мултифункционален : На faux лен чиста завеси се меки и елегантен, нашите панели може да бидат обесени одделно или заменети со други завеси ,погоден за дневна соба, спална соба, забава, свадба позадина,кујна, па дури и совршен дом, декорација се користи во отворено хотел канцеларија дом.Ако избереме нашите чиста завеси да декорирате вашиот windows,тоа може да ви даде обезбедува приватност и топлинска изолација ,Но светлината се уште може да влезат во собата преку завеси и ви донесе wuonderful exprience.Инсталирајте : Секој панел има пол џеб и етикета циклус на врвот на задната страна.3 "пол џеб,погоден за помалку од diamete 1.9" завеса род,Тоа лесно може да се инсталира во вашиот прозорец третмани,за да се вклопи во вашата домашна декорација.Нега : Машина перат со студена wate,Лесна циркулација, ниска температура сушење, Тоа е добро премногу миење на рацете, не кајгана.

За производот

Купувачите избираат и