• Свеж
VISIONTEX Чиста Завеси 84 инчи Долго 2 Панели Поставени, Луксузни Бела Voile Тропски Остава Златна Фолија Печати, Металик Бронзирање Топол Печат Третман Пар за Почетниот Пр

VISIONTEX Чиста Завеси 84 инчи Долго 2 Панели Поставени, Луксузни Бела Voile Тропски Остава Златна Фолија Печати,

DEN 647.76

Од стока
Достапно.

100% квалитет на полиестер ткаенини.Металик бронзирање банана остава шема, богата боја и не е лесно да исчезнат.Големина : 54"Ширина од 84" Должина.Тие се прекрасен виси во дневната соба /бања/ спална соба windows.Доаѓа во 2 Пакет.Фолија за печатење банана напушта моделот.Фолија за печатење банана напушта моделот.VISIONTEX имаат специјализирани во домашни текстил производство за години и се фокусира на обезбедување квалитет cutain производи и одлична услуга на нашите клиенти.Сликата бои може да се разликува поради природните фотографски и нејзиното уредување додека гледате на различни телефони и компјутери.Лесно да се Грижи : Машина мие со ладна вода.Ние работиме на подобрување на твоите прекрасни секојдневниот живот.Нежно циклус, собори сува на ниско ниво.Aavilable бои : златна и бела/ сребрена и бела. 100% квалитет на полиестер ткаенини.Подготвени направени род џеб панел завеса, може да се вклопи во било кој род до 3.Совршен за спална соба, дневна соба, dinnning соба или кујна windows. 【ЛЕСНО се ОТКАЖАМ】Лесен дизајн на суспензија : овие полу чиста завеси употреба на прачка џеб изградба, лесно може да се инсталира на завеса прачки до 3.Погоден occassions : Домашна кујна оркестарот, спална соба, дневна соба, dinning соба, бања, патио, кафе, farmhouse и др. 【За ПЕРЕЊЕ, НЕГА】Лесно да се грижи, чиста drapes се машина за миење ладно, нежни циклус, не кајгана, не исчезнат и навремено слободни. 【КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНА】Секој пакет вклучува 2 парчиња подготвени направени бело чиста завеси.Ниска температура за пеглање.Вештачки шиење производство.Ние сме посветени на откривање и ширење радости во секојдневниот живот, да донесе среќа на живот преку дизајнирање интересни домашни производи!.Не кајгана.Тие се откажам и, исто така, им даде добра на приватност и да ги соба светла во текот на денот.Одличен начин да се заврши вашиот декор во секоја соба.Подготвени направени род џеб панел завеса, може да се вклопи во било кој род до 3. 【ЧИСТА ПРИВАТНОСТ】На voile чиста завеси биланс на светлина и да се заштити приватноста, тие умно дозволувајќи им на природна светлина и свеж воздух тече во својата соба, но дебели доволно за да се обезбеди приватноста на вашиот дом.VISIONTEX верувам дека нашиот квалитет на производи и услуги ќе ви донесе и вашето семејство топла прегратка чувство.Вештачки шиење производство.1 инч во дијаметар.Моделот и бојата изгледа многу деликатна кога во споредба со општата обичен sheers.Доаѓа во 2 Пакет.Погоден occassions : Домашна кујна оркестарот, спална соба, дневна соба, dinning соба, бања, патио, кафе, farmhouse и др.Рака мие (се препорачува).Се должи на рачно изработени, не може да биде 1-2 cm големина разлика, се надевам дека ќе љубезно ве молиме да се разбере. 【ФЕНСИ ФОЛИИ за ПЕЧАТЕЊЕ】 Овие домот чиста завеси дизајниран со фолија печатени остава шема, која има мазни ткаенини со свилен допир и убава drape кој донесе тропски шарм и луксузот на вашиот ентериер.

За производот

Купувачите избираат и