• Свеж
Kinryb Полу Чиста со Grommet Лен Текстура Ткаенина Белата Завеса Прозорецот Третман Voile Панели за Спалната соба/Livingroom/Кујна/Расадник,100 Широк од 84 Долго Инч, 1 Панел

Kinryb Полу Чиста со Grommet Лен Текстура Ткаенина Белата Завеса Прозорецот Третман Voile Панели за Спалната

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

ПАКЕТ содржи : 1 Панел Полу Чиста Завеси секој пакет.Секој панел мерки 100 инчен широк од 84 инчен долго. 14 метал grommets по таблата со 1.6 инчен внатрешен дијаметар.МЕК МАТЕРИЈАЛ : лен текстура ткаат чиста навлезат блескава светлина,без брчки и го прави соба изгледа повеќе женски и домашен.тие додаваат мекост и финес до дома декорација,по бриз дува, се чини како паметна девојка танцување во воздухот.ИЗВОНРЕДЕН ДИЗАЈН : Лесен материјал е лесно да се движат на две страни,тоа се овозможува погодност за семејниот живот.Погоден за кујна,дневна соба,спална соба, трпезарија и други простории.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Kinryb чиста завеса е полу-транспарентно, не само што направи да уживате во шармот на природата, но исто така може да спречи луѓето од peeping вашиот затворен простор директно.Тоа филтри интензивна светлина и дава на тендер внатрешни работи светлина,совршена комбинација се користи за сонце засенчување во лето и се користи за уживање сонце во зима.ЛЕСЕН АВТОМОБИЛ : Овие суптилни текстура завеси се навремено отпорни,нежни циклус, собори сува низок,ниска температура за пеглање.Овие убави чиста завеси се направена од супериорен квалитет отвори ткаат лен и полиестер помеша материјал.Умно дозволувајќи им на природна светлина тече во својата соба, но никој не може да се види преку, обезбедување обезбедување на приватноста.Машина перат.Собори сува ниска.Не кајгана.Пегла на најниско амбиент.Нашата чиста drapes приказ исклучителни изработка, и со својот класичен стил, висат оваа чиста панели сам или слој со други прозорец третмани.Овие убави чиста завеси се направена од супериорен квалитет отвори ткаат лен и полиестер помеша material Smartly дозволувајќи им на природна светлина тече во својата соба, но никој не може да се види преку, обезбедување обезбедување на приватноста.

За производот

Купувачите избираат и