• Свеж
NICETOWN Дневна Соба Завеси Лен Чиста, Род Џеб & Назад Табот Чиста Постелнина Прозорец Третмани Екстра Долги Вертикални Drapes Приватност со Светлина Филтер за Спалната с?

NICETOWN Дневна Соба Завеси Лен Чиста, Род Џеб & Назад Табот Чиста Постелнина Прозорец Третмани Екстра Долги

DEN 620.40

Од стока
Достапно.

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ. : Секој панел на Бела постелнина чиста завеси мерки 52" широк, кои се продаваат како 2 панели.Внатрешен дијаметар на род џеб и секоја назад јазичето е 2.3", што го прави завеси се лесно да се инсталира и да се движат.Род Џеб & Назад Табот : Специјално дизајн на прачка џеб & назад допрете врвот може да ви понуди 2 виси options и од род џеб и назад табот, тогаш ќе добие 2 стилови на завеса за да одговараат на вашите дома декор.Semitransparent Чиста : за Разлика од обичните чиста drapes, го ткаат во ткаенина не е премногу чиста, и дебели доволно за да се креира не-транспарентно прикажување но соодветно овозможува доволно светлина за филтрирање во текот на денот.ШИРОКО ДА се КОРИСТИ : Како екстра долг приватност чиста завеси се совршен избор за оние кои не сакаат другите да бидат во можност да се види.Овој стил ќе биде погоден за секоја соба како ткаенина е разноврсна да се оди со било оркестарот, како што се лизгање на врата, Сала и вила.Големина : W66 x L95 | Боја : Бела.

За производот

Купувачите избираат и