• Свеж
Светло Жолта Чиста Voile Завеси Проѕирен Солидна Боја Прозорецот Третман 72 Инчи Долго Панели Род Џеб Светло Жолта Sheers за Спалната соба Дневна Соба 2 Панели 52x72

Светло Жолта Чиста Voile Завеси Проѕирен Солидна Боја Прозорецот Третман 72 Инчи Долго Панели Род Џеб Светло

DEN 324.00

Од стока
Достапно.

Домот Грациозен Трајни Мекост Ткаенина.Увезени. 1. Надградена верзија на проѕирен специјални ткаенини за чиста voile прозорец третмани : ткаенина искриват и weft е тесна; еколошки без мирис; прецизната изработка, целосно stitched и hemmed на сите рабови и внимателно пораби; бода се прави, за да се добие покомплетна drape во чиста voile завеси. 2. Природна светлина текови преку полу-чиста завеси.Мека светлина создава романтична атмосфера.Се избегнува директна сончева светлина, ефективно ја заштитува приватноста и безбедноста.Солидна боја чиста завеси се едноставни и чисти. 3. Нашите странични панели имаат широк спектар на апликации.Тие може да се користат во кујна, дневна соба, спална соба, и/или детска соба.Тие може да се користи заедно со затемнување завеси.Секој пакет вклучува два панели со прачка џеб дизајн за лесна инсталација. 4. Опремени со обичните големини : 45 инчи,63 инчи,72 инчи,84 инчи,95 инчи и 108 инчи долго.Одберете ги моменталните луксузен и елегантен бои на чиста voile прозорец завеси за да се задоволат вашиот дом décor параметри.Ткаенина на чиста voile прозорец завеси се лесни, меки, грациозен, светлината-емитирачки, и еколошки. 5. Грижете се-бесплатен по-продажбата на услугата : Нашата чиста странични панели донесе FBA превозот методи, која може да ги задоволи вашите логистика барања.Ние обезбедуваме грижете се-бесплатно враќање и замена услуга, ако имате какви било прашања или предлози по купувањето, може да не контактирате директно.Вашите сугестии се најголема помош за континуирана оптимизација на TOAVA ДЕКО производи.Кога светот ќе го активира љубов за живот.кога љубовник cultivates ќе копнеж за љубов.кога еден пријател ги зајакнува ќе желба за пријателство.кога соништата се запали ќе очекувања за иднината.TOAVA ДЕКО може да ви донесе убави дома квалитет на живот искуство.Кога светот ќе го активира љубов за lifewhen љубовник cultivates ќе копнеж за lovewhen пријател зајакнува ќе желба за friendshipwhen соништа запалам ќе очекувања за future TOAVA ДЕКО може да ви донесе убави дома квалитет на живот искуство.Ние се обрне внимание на откривање богата тренд бои.Се надевам да се донесе повеќе богата боја искуство за вас и светот.Со цел да се задоволат потребите на Северно-Американски клиенти кои сакаат TOAVA ДЕКО.Ние ќе се посвети на себе да се развива повеќе производи, да се донесе повеќе smart шопинг искуство и избори.Квантитет на пакет : 2 Pannels.Суспензија метод: Род Џеб.Материјал : Полиестер или Полиестер смеса.Големина : 45/63/72/84/95/108 инчи долг (ширина 52 инчен по парче).Боја : Беж/Розова/Сива/Светло Жолта/Црвено/Бело/Black/Мудрец Зелена/Светло Виолетово/Сино.

За производот

Купувачите избираат и