• Свеж
Ardorlove 1Pc Сончоглед Чиста Завеси Прозорец Панели Drapes Voile Tulle за Дневна Соба и Спалната соба Дете Соба Оркестарот 37x78.8 Инчен

Ardorlove 1Pc Сончоглед Чиста Завеси Прозорец Панели Drapes Voile Tulle за Дневна Соба и Спалната соба Дете

DEN 686.40

Од стока
Достапно.

Големина : 95*200cm/37.40"*78.74";Одговара Род Џеб : 4cm/1.57" или помалку.Сончогледово Дизајн На сончогледово дизајн, има завеса повеќе атрактивни,како ако ви прошетка во природа.Миење на Грижа : Машина за Миење со ладна вода, нежно циклус, не кајгана, собори сува. 4.Прилики : Врата, Прозорец, Дом, Канцеларија, итн,сончева Светлина може само преку правото и олеснат до собата избегнување на мебел изложување на сонце. 5.Пакет Содржина : Само 1 парче Чиста Прозорец Завеси (може да се стави 2 buc ако сакате dispaly како на сликата).Спецификација : Материјал : Полиестер Шема : Флорални Tulle : Полу-засенчување (40% -70%) ширина*должина : 95*200cm/37.40"*78.74" Боја : Жолта,Сина Забелешка : оваа цена само за 1pc завеса , еден прозорец треба 2 парчиња завеса , се надевам дека ќе undersatnd Пакетот вклучува : 1pc завеса Дизајн на овој прозорец панел става природни спин на традиционален дизајн.Завеса, исто така може да се користи за бања windows, спална соба windows или други прозорци.Тие можат да бидат прикажани сам на пократки должина windows.Завесата, исто така, може да биде рака измиени.Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.се надевам на разбирање .

За производот

Купувачите избираат и