• Свеж
HERMOSAPOTY Бела Чиста Завеси 98 Инчи Долго 2 Табли, Листови Извезени Завеси Светлина Филтрирање и Приватноста, Зелена Везени Полу Чиста Завеси (Бела)

HERMOSAPOTY Бела Чиста Завеси 98 Инчи Долго 2 Табли, Листови Извезени Завеси Светлина Филтрирање и Приватноста,

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

????【НА ВИСТИНСКИОТ БАЛАНС НА ПРИВАТНОСТА И СВЕТЛИНА】Лесни чиста ткаенина завеси се создаде мека сончева светлина стриминг во својата соба, чиста завеси имаат домот везови техника desgin обезбеди пристоен мерка на приватноста, прозорец странични панели додадете мека и убава на чувството за простор. ????【ПРЕМИУМ ТКАЕНИНА & КВАЛИТЕТ на ИЗРАБОТКА】Овие природни бела чиста завеси се изработуваат од premiun Полиестер Влакна Чиста Ткаенина со деликатна Врежана Сребрена Фолија Печатени шема, која на допир тивко и drape добро. ????【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Дланка Лист шема, едноставен и елегантен, главно везови.Тежини линија на дното полите помага чиста завеса висат рамномерно и природно. ????【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】Лесно да го лизгачот кон завеса прачка за брза инсталација, лесно да се откажам,и слајд непречено.Ви овозможува лесно да уживате во релаксирачки задоволство поднесена од страна на завесата, да ви донесе добро расположение, совршена декорација за вашиот простор. ????【ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ】Ако имате проблем со производот по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме да реагираат брзо и да се обезбеди соодветно решение во рок од 24 часа.Боја : Бела.

За производот

Купувачите избираат и