• Свеж
BONZER Полу Чиста Завеси за Спална соба - Grommet Везени Дијамантски Плочи за Печатење Voile Светлина Филтрирање Прозорец Завеси за Дневна Соба, Сет од 2 Панели (52 х 84, Бела)

BONZER Полу Чиста Завеси за Спална соба - Grommet Везени Дијамантски Плочи за Печатење Voile Светлина Филтрирање

DEN 1831.20

Од стока
Достапно.

ВО ПАКЕТ : Секој сет содржи 2 лен завеси, мерки 52 инчен широк од 84 инчен долго, заврши со 8 grommets со 1.6 инчен дијаметар.За да се формира вашиот windows убав изглед, вашиот може да купите чиста завеси 1.5 - 2 пати поширока од вашиот windows.ЛЕН ИЗГЛЕДА ЧИСТА ТКАЕНИНА : Bonzer Чиста завеси се изработуваат од лен ткаенини.Специјален дизајн моделот атрибут повеќе обвиткан и естетски на овие завеси.ЗАТВОРЕН МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Bonzer затворен завеси се совршени за затворен простор како дневна соба, спална соба и повеќе.Нашите завеси не само што може да го ублажи амбиент на собата, но, исто така, ги красат вашата соба со повеќе елегантен и удобен изглед.СВЕТЛО за ФИЛТРИРАЊЕ : Оваа чиста завеса ќе ви овозможи дневна светлина преку ткаат убави, но исчезнат на отсјај на светлина, која не само што ќе обезбеди точно светлина, но исто така и биланс на вашиот приватност.КАКО ДА се ГРИЖИ : Трајни чиста завеса се машина перат, помага да се ослободите од тешката работа.Бидете внимателни, подобро не белење и без хемиско чистење.Големина : 52 х 84 инчен | Боја : Бела.

За производот

Купувачите избираат и