• Свеж
Број 918 Calypso Чиста Voile Род Џеб Панел Завеса, 59 х 84, Небото Сино, 1 Панел

Број 918 Calypso Чиста Voile Род Џеб Панел Завеса, 59 х 84, Небото Сино, 1 Панел

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Класичен чиста voile ткаенина.Нежно филтри светлина, додека подобрување на приватноста.Род џеб дизајн овозможува лесно виси на стандарден завеса род.Машина перат.Одличен за детска спални соби или playrooms.Секој панел се продава одделно.Calypso чиста voile панел инспирира стил со светли, храбар мулти-фацетирани бои.Оваа забава, шарени чиста тивко diffuses природна светлина додека подобрување на убавината на вашиот дом décor.

За производот

Купувачите избираат и