• Свеж
Централ Парк Бела Чиста Завеса Метален Пенливи Декоративни Прозорецот Третман 2 Панели Лен Текстура за дневната Соба и Спалната соба Drapes со Grommets Блаженство Селски

Централ Парк Бела Чиста Завеса Метален Пенливи Декоративни Прозорецот Третман 2 Панели Лен Текстура за дневната

DEN 1792.80

Од стока
Достапно.

Лен Текстура Или Полу Чиста Солидна 160gsm.Функционална Сива; Тен.Материјал : Лен текстура или полу чиста солидна 160gsm.Спецификација : Со Grommets.Големина : 54"x63"x2; 54"x84"x2; 54"x95"x2. Боја : Бела; Сива; Тен.Материјал : Лен текстура или полу чиста солидна 160gsm.Спецификација : Со Grommets.Големина : 54"x63"x2; 54"x84"x2; 54"x95"x2. Боја : Бела; Сива; Тен.Материјал : Лен текстура или полу чиста солидна 160gsm.Спецификација : Со Grommets.Големина : 54"x63"x2; 54"x84"x2; 54"x95"x2.

За производот

With Grommets Size:
54x63x2; 54x84x2; 54x95x2 Product information Color

Купувачите избираат и