• Свеж
Sweet Home Колекција Ткаенина Бања Завеса 34 x 54 Хотел Квалитет на Прозорецот Третман Сет на Две Трајни Панели со Пар на Holdbacks, Подводниот Морски Рајот

Sweet Home Колекција Ткаенина Бања Завеса 34 x 54 Хотел Квалитет на Прозорецот Третман Сет на Две Трајни Панели

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

Сет вклучува пар на панели и tiebacks.Завеси мерка 34 X 54. Прозорец третмани функција прачка џеб за да ги собере најмногу завеса прачки.Достапни во различни отпечатоци.Грижа инструкции : машина за миење.Боја : Подводниот Морски Рај.

За производот

Купувачите избираат и