• Свеж
Ambesonne Расадник 2 Панел Завеса во Собата, Цртан филм Стил Otters со Украсни Алги и Корали во Сина Вода, Лесни Прозорецот Третман Дневна Соба и Спална соба Оркестарот, 56 x 63

Ambesonne Расадник 2 Панел Завеса во Собата, Цртан филм Стил Otters со Украсни Алги и Корали во Сина Вода, Лесни

DEN 574.80

Од стока
Достапно.

Микрофибер. 2 Панел set - Секој Панел мерки 28" Широк x 63" Долго.Сет мерки 56" Широк x 63" Долго.НАПРАВЕНИ ОД - %100 бранеа мека микрофибер материјал.Лесни соба затемнување, модерен прозорец покриеност.КАРАКТЕРИСТИКИ - 2.5 инчен род џеб.За дневна соба, спална соба, трпезарија & патио вратата оркестарот.Разновиден.МАШИНА ПЕРАТ - На ладно деликатна циклус, собори сува на ниско ниво.Им овозможува на вашата приватност со леснотија и стил.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Долготрајни смели бои & јасна слика.

За производот

Купувачите избираат и