• Свеж
NICETOWN Деца Девојки Спална соба Розова Завеси, Ѕвезда Исечок Затемнување со Бела Чиста Пастелни Расадник Прозорец Странични Панели (Лаванда Розова, 2 парчиња, W52 x L84)

NICETOWN Деца Девојки Спална соба Розова Завеси, Ѕвезда Исечок Затемнување со Бела Чиста Пастелни Расадник Прозорец

DEN 1246.80

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Увезени.ДЕТАЛНО ИНФО : Пакетот вклучува 2 парчиња детска ѕвезда завеси и 2 чиста tiebacks и 2 затемнување tiebacks.Grommets врвот(1.6-инчен внатрешен дијаметар) завеса мерки 52" широк по таблата.Достапни должина вклучуваат 63", 84", 95".ШУПЛИВИ ЅВЕЗДА : Шупливи ѕвезди дизајн намалувања на светлината влегува во соба во ѕвезда форми.Ѕвездите трепкане со промена на светлина во текот на денот.Оваа специјална грациозен чиста дизајн ќе се создаде повеќе онанирачки смисла за вашите мали деца' соба.ДВОЕН СЛОЈ : Бела voile слој опфатени со затемнување завеса карактеристики на онанирачки домот и романтичен изглед да светне било дома декор.Blackout ткаенина обезбедува простор за доволно темнината и приватност да спијам, додека чиста панел носи грациозен изглед.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Дизајн за деца и бебиња, на ткаенини немаат хемиски премази или фолии за печатење.Ние нудиме на безбедно прозорец украси за вашиот сладок малку cuties.Blackout ткаенини блок најсветлите ветува дека ќе убав сон.ЛЕСНО ЗАШТИТА : На затемнување завеси со туристи кои се направени да траат.Машина мие со ладна вода, собори сува.Брз пеглање или пареа чисти кога е потребно.

За производот

Купувачите избираат и