• Свеж
Ambesonne Ајфеловата 2 Панел Завеса во Собата, Реката Seine Фенери и Doves на Гроздобер Стил на Цртање Стил Позадина, Лесни Прозорецот Третман Дневна Соба и Спална соба Оркес?

Ambesonne Ајфеловата 2 Панел Завеса во Собата, Реката Seine Фенери и Doves на Гроздобер Стил на Цртање Стил

DEN 813.12

Од стока
Достапно.

Микрофибер. 2 Панел set - Секој Панел мерки 28" Широк x 63" Долго.Сет мерки 56" Широк x 63" Долго.НАПРАВЕНИ ОД - %100 бранеа мека микрофибер материјал.Лесни соба затемнување, модерен прозорец покриеност.КАРАКТЕРИСТИКИ - 2.5 инчен род џеб.За дневна соба, спална соба, трпезарија & патио вратата оркестарот.Разновиден.МАШИНА ПЕРАТ - На ладно деликатна циклус, собори сува на ниско ниво.Им овозможува на вашата приватност со леснотија и стил.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Долготрајни смели бои & јасна слика.

За производот

Купувачите избираат и