• Свеж
WestWeir Сива Чиста Завеси-Сребрена Бисер Décor Газа Завеса, Прозорецот Третман Панели Убава Voile Елеганција Drapes за Дневна Соба, Спална соба, Кујна Целосно Stitched, Сет од 2, 52x

WestWeir Сива Чиста Завеси-Сребрена Бисер Décor Газа Завеса, Прозорецот Третман Панели Убава Voile Елеганција

DEN 647.76

Од стока
Достапно.

СВЕТЛО СИВА ЧИСТА ЗАВЕСИ-Едноставен Солидна боја чиста прозорец панели се транспарентни доволно за да ги споделите со сончева светлина и свеж воздух за да дојде во вашата спална соба, додека не се загрозат на приватноста на вашиот дом.LIVINGROOM ЗАВЕСИ МОДЕРНА-Целиот Бисер Детали Прави Одлична Изјава, и Trending Дизајн Функција сакаме за Било Место или Прослава.ЛЕСНО да се ОТКАЖАМ & СЛАЈД - Овие 72 Инчен Должина Светло Сива Чиста Завеси Имаат Пораби-Во 2" Џеб Дека Слајдови Врз Завеса Род.Додадете Класичен Изглед на Вашиот Windows.СТАНДАРД ЧИСТА ЗАВЕСИ ГОЛЕМИНА - Овие Сива Чиста Завеси се Продаваат како Пар, Секоја Чиста Завеса Мерења : W52 x L72 инчен, сет мерки : W104 x L72 инчи.Совршен за спалната соба, девојки соба, дневна соба, трпезарија,кујна ..МОДЕРНАТА & ПРИВАТНОСТ : Булчински Превез Ткаенина Со Бисери ќе се Зголеми Тежината на Чиста Завеса, додадете Пад за Чиста Завеси.Како Сонцето Тура Во Вашиот Дом Низ Исправената Дизајн, Чиста Завеси Ви Даде Домот на Готовиот Изглед.Ќе го Сакам Начинот На кој Овие Лесни, Billowy Панели се Погледне Дува Во Нежна Лето Бриз.Големина : 52" x 72" 2 Панели | Боја : Светло-сива боја.

За производот

Купувачите избираат и