• Свеж
Внатрешни работи Трендови Ariana 2 Парче Чиста Voile Целосно Stitched Прозорец Панел Завеса Drape Сет со Grommets (84 Должина, Ловец Зелена)

Внатрешни работи Трендови Ariana 2 Парче Чиста Voile Целосно Stitched Прозорец Панел Завеса Drape Сет со Grommets

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Вклучува 2 Панели.Секој Панел има Ширина од 54".Достапно во 5 Должина Големини да се Приспособат на Повеќето Windows : 63", 84", 95", 108" и 120".Секој Панел има 8 Сребро Метал Grommets што го Прави Лесно да се Слајд на вашиот Завеса Прачка за Брза Инсталација.Grommets имаат 1.5 инчен Дијаметар Отворање да се Приспособат на Повеќето Завеса Прачки. 100% Полиестер.Машина Перат.Големина : 84 во (Должина) | Боја : Хантер Зелена.

За производот

Купувачите избираат и