• Свеж
Портокал Полу Чиста Завесата на Прозорецот Третман Странични Панели за Дневна Соба, Спална соба, Апстракт Портокал Сива боја Кафеава Боја на Светлина Филтрирање З?

Портокал Полу Чиста Завесата на Прозорецот Третман Странични Панели за Дневна Соба, Спална соба, Апстракт Портокал

DEN 1992.00

Од стока
Достапно.

Прозорецот Странични Панели Поставени на 2 : :80" W Страна 84" L,Мерења се вкупно 2 странични панели заедно.Полу Транспарентни Завеса Материјал : Полиестер ткаенини завеса,трајни производи за долго време се користи,изградени со анти- ' рѓа grommets (1.6 инчен Внатрешен Дијаметар),лесно и практично да се откажам.Светлината Филтрирање Завеса : Совршен износ на светлината филтрирање,заличи вашето соби и нека во повеќе светлина само точниот износ на sheerness,заштита на приватноста, како и,да ја блокираат светлината, но не и отстрани поглед.Домот Завеси : Овие печати завеси, секако, ќе се надградба на вашиот дом,дава соба елегантен изглед,совршен за момчиња/girsl соба, дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, farmhouse, студио, детска Соба.лизгачки стаклени патио вратата оркестарот.Лесно е Грижа-Машина за миење со ладна деликатна циклус,собори сува ниска, висат сува само.Големина : 80" W Страна 84" L | Боја : Портокал Smearlbg7356.

За производот

Купувачите избираат и