• Свеж
Pardecor Chiffon Позадина Завеса 29x120 2pc Chiffon Странични Панели Chiffon Прозорец Завеси Шарени Чиста Завеси Tulle Чиста Завеси Чиста Voile Ткаенина Chiffon Шалче Свадба

Pardecor Chiffon Позадина Завеса 29x120 2pc Chiffon Странични Панели Chiffon Прозорец Завеси Шарени Чиста Завеси

DEN 526.56

Од стока
Достапно.

❤ CHIFFON ПОЗАДИНА ЗАВЕСА 2 ПАНЕЛИ : 2 пакет 29x120-Инчен chiffon позадина завеса. ❤ МАТЕРИЈАЛ НА CHIFFON BACKDROPl : 100% полиестер полу-чиста chiffon.На chiffon прозорец завеси е лесна и мека. ❤ УБАВ ДИЗАЈН НА ЧИСТА ПОЗАДИНА : Chiffon завеса 4 инчи род џеб на врвот за лесно виси права.Пали нашата чиста завеса во вашиот дом,ќе им даде на вашиот внатрешни простори мека, свежа, елегантен изглед. ❤ ШИРОКО USEGE НА ЧИСТА СТРАНИЧНИ ПАНЕЛИ : шарени чиста завеси е совршен за дневна соба или спалната соба завеса, свадби лак, приеми, партии, свадба фази фотографија, фото-кабини, церемонијата, свадба, родендени, бонбони buffets, десерт маси позадина, саеми и повеќе. ❤ Повеќе од ЧИСТА ТКАЕНИНА : Мијат chiffon fabirc со рака или со машина, ја собори сува ниска, светлина железо ако е потребно.Производство на варира од boho чиста завеси свадба позадина за жените, испрати на секоја земја во светот, уживајте 7 дена безусловна врати, изберете Pardecor ќе ве направи среќни.Како Професионална Производителот во Свадба Партија Понуда, Ние Сме Сигурни дека за да Биде Вашиот НАЈДОБАР ИЗБОР за Chiffon Позадина.Повисок Квалитет и Подобро Клиент Искуство Се Она што Сите Ние Заедно Извршуваат.Изберете Ни да го Надградите Вашиот Прилика Од Секој ден чисто за да се High-end&луксузни Партија Атмосфера.

За производот

Купувачите избираат и