• Свеж
LINENZONE Чиста Бела Патио Вратата Завеса за Лизгачки Врата со Бел Лист Везови. Екстра Широк Завеси за Патио Врати, Стаклена Врата Завеси, или Балкон Завеси. (Марија 102 х 8

LINENZONE Чиста Бела Патио Вратата Завеса за Лизгачки Врата со Бел Лист Везови. Екстра Широк Завеси за Патио

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

? ПАТИО ВРАТАТА ЗАВЕСИ СО UNIUQUE СТИЛ - Linen Zone 102 Инчи, Широк од 84 Инчи Долго Слајд Вратата Завеси за Патио Врати со Бел Вез Дизајниран да ги Претвори Обичните Лизгачки Стаклена Врата Во Централен на Вашата Трпезариска Соба или Кујна.Ги користат Нашите Екстра Широк Завеси како Балкон Завеси, Sunroom Завеси, Плакарот Завеси за Спалната соба Плакарот на Врата, Екстра Голем Прозорец Завеси, Лизгачки Панел Завеса, Соба Партиција, или за да Креирате Врата, Прозорец Сенка. ? ЛИСТ ЗАВЕСИ ЗА ЗЕМЈАТА ИЛИ МОДЕРЕН ДЕКОР - Дали Ви се Допаѓа Модерна или Farmhouse Стил Завеси, Нашите Лист Везени Чиста Завеси, се Токму Она што го Барате.Бела Чиста Drapes Достапен во 5 Боја Embroideries (Руменило Розова, Јаглен, Златен Лен, Сребро и Бела) и ќе се Вклопи во Голема како француски Земја Оркестарот, Природата Оркестарот, Флорални Оркестарот, Ботанички Оркестарот, Гроздобер Оркестарот, Селски Оркестарот, Модерен Farmhouse Оркестарот, Boho Оркестарот и дури и Неправеден Шик Décor. ? РАБОТА ВО СЕКОЈА СОБА ОД КУЌАТА - Нашите Разноврсна Транспарентен Завеси & Drapes Може да Биде Обесен како Livingroom Завеси, Спална соба Прозорец Завеси, Кујна Завеси, Завеса за Бања Прозорец, трпезарија Завеси, Момчиња Завеси за Спалната соба, девојки завеси, Завеси за Расадник, Заливот Прозорец Завеси, или Завеси за Детска Соба, Подрум или Балкон. ? ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОЈ ПРАЗНИК - Лен Зона Бела Grommet Завеси со Шарени Листови се Направени од Премија Од 100% Полиестер и се Неверојатен Подарок за некоја Посебна Прилика.Купи Нашата Дневна Соба Завеси за Нов Студент, како Куќа Затоплување на Подарок, како Присутни Божиќ, Велигден Присутни, Свадба Присутни, Бебе Туш или Дипломирањето. ? ЧИСТИ И да се ОДРЖУВААТ СО ЛЕСНОТИЈА : Linen Zone Cortinas Став Habitacion Може да Биде Обесен Директно Од Пакет и Повеќето Брчки Ќе Исчезнат во Рок од една Недела.Curtians Може да Се Мијат Во Машина за Перење со Ладна Вода со Благ Детергент.Нашата Нема Гужва Curtins Може да Се Сушат во Машина за Ниска Топлина Settings.Ако Сите Брчки Не Исчезне, Ниска Топлина Пареа Фен Може Да Се Примени.Боја : Бела | Големина : 1 Патио Панел : 102"W x 84"Л.

За производот

Купувачите избираат и