• Свеж
BONZER се Меша и Натпревар Затемнување Завеси Grommet Двојно Обложени со Бели Завеси Чиста Voile за Дневна Соба, Руменило, 52x84 Инчен, Сет од 2 Панели

BONZER се Меша и Натпревар Затемнување Завеси Grommet Двојно Обложени со Бели Завеси Чиста Voile за Дневна Соба,

DEN 1127.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 2 Парчиња на двојно обложени странични панели, секој панел мерки 52-инчен ширина од страна на 84-инчен должина.Завесите се заврши со grommets/претходно биле вклучени со 8 grommets со 1.6 инчен дијаметар лесно да се приспособат на пол.МЕША и НАТПРЕВАР : бела voile облоги на затемнување завеси во различни бои кои ги носи елегантен и романтичен изглед liven до секој дом оркестарот.Завесите се во комбинација за дизајн, па треба само една завеса род.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : затемнување странични панели се направени од издржлив, газирани и густи тројна weaved 100% полиестер платно, и voile ткаенина е се направена од 100% полиестер платно во заверен СТАНДАРД 100 од OEKO TEX фабрика.ОДЛИЧНО ФУНКЦИОНИРА : Ова се меша и натпревар завеси се исто така одлична декорација за сите стилови на вашиот дом.Можете да ги споделите светлина лета преку вашиот бела voile сам или слој со затемнување завеса да го попречи светлина при додавање стил и приватноста.ГРИЖИ СЕ ЕДНОСТАВНИ : Нашиот завеси машина се перат во нежни циклус и ладна вода.Не кајгана.Собори сува ниска и кул iron како што е потребно.Големина : 52 х 84 инчен | Боја : Руменило.

За производот

Купувачите избираат и